ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺳﭙﺎ

سوئیس لاین با درک این موضوع که پوست هر کس منحصر به فرد است، درمانی بر اساس نوع خاص آن پوست و کاملا سازگار با آن طراحی کرده است.
قبل از هر گونه درمان یک زیباشناس، یک مشاور مراقبت پوستی را برای ارزیابی دقیق شرایط پوستی و دستیابی به بهترین نتایج ممکنه راهنمایی می کند.
همچنین آنالیز تشخیصی را در محل های مورد نظر انجام خواهد داد.
سوئیس لاین، 7 تیمار فشیال را طراحی کرده است که ترکیبات فعال و قوی را به گونه ای منتقل می کند که شرایط ویژه پوست را مورد هدف قرار می دهد: چروک، خطوط ریز، ترمیم، بازسازی، افتادگی پوست، آسیب ناشی از خورشید، لک، رنگ پوست ناهموار، خشکی، کشیدگی ناخوشایند، پوست تشنه و دهیدراته، پوست ناپاک و کثیف، منافذ بزرگ، پوست حساس.

درمان ها نتالیج فوری قابل توجهی را ارائه می دهند و در عین حال به رویکرد بلند مدت تاکید دارند و اثرات طولانی مدت را برای پوست فراهم می کنند.

درمان ها مجموعه ای از محصولات مراقبتی پیشرفته با متخصصین مجرب آموزش دیده و حرفه ای را ارائه می دهند. از آنجائیکه یکی از شایع ترین مشکلات پوستی تولید بیش از حد سلول های مرده می باشد، تمامی درمان ها با یک ”لایه برداری 3 فاز“ شروع می شود. این لایه برداری 3 گانه با اسیدهای میوه، لایه ی سلول های مرده(کراتینوسیت ها)روی سطح پوست (لایه شاخی) را سست و جدا می کند و لایه زیرین صاف و سالم را ظاهر می سازد.
سیستم ”لایه برداری 3 فاز“ سوئیس لاین می تواند رنگ و ظاهر پوست و خاصیت ارتجاعی آن را بهبود دهد و در عین حال پوست را برای جذب ترکیبات فعال درمانی، آماده کند.

Please publish modules in offcanvas position.