جهان سوئیس لاین

سوئیس لاین یک برند لوکس سوئیسی است که در زمینه محصولات مراقبت پوستی ضد پیری فعالیت می کند و مجموعه محصولات بازسازی کننده و پیشگیری از پیری را به بازار ارائه می دهد. سوئیس لاین به واسطه ی سابقه ی طولانی مدت خود در زمینه سلول درمانی، ترکیبات بیوتکنولوژی پیشرفته، برداشت درست از نیازهای بازار و تمایل به برتری نسبت به رقبا، در بازارهای جهانی به شهرتی مضاعف دست یافته است.

سوئیس لاین اتصالی را بین محصولات پوستی درمانی و محصولات پوستی آرایشی ایجاد کرده است. مجموعه محصولات با فرمولاسیون ضدپیری سلولی و گرید درمانی در کنار بافت لاکچری و بسته بندی بی نظیر توانسته است رضایتمندی مشتریان آگاه و نکته سنج را در بازاهای جهانی فراهم آورد.

سوئیس لاین با دارا بودن 6 دسته محصول Cell Shock، Cell Shock White، Force Vitale، Ageless Purity، Anti-Redness و Water Shock پاسخی برای تمامی نیازهای مشتری ها ارائه می دهد.
Cell Shock
مجموعه محصولاتی که به عنوان قلب سوئیس لاین می باشد، در سال 1995 راه اندازی شد و با علائم پیری پوست مبارزه می کند.کمپلکس Cellactel2 در تمامی محصولات CellShock برای تسریع متابولیسم سلولی، افزایش تولید کلاژن و الاستین فرموله شده است و در کنار سایر ترکیبات فعال از جمله ترکیبات گیاهی مشابه زیستی که در سطح سلولی فعالیت می کنند و به اثر گذاری محصولات CellShock کمک می کنند.
Cell Shock White

مجموعه محصولات روشن کننده که در سال 2010 راه اندازی شد و ترکیبی حاصل از بهترین ضد پیری سلول درمانی همراه با پیشرفته ترین تکنولوژی سفیدکنندگی می باشد.این محصولات علاوه بر ترکیبات سازنده موجود در CellShock شامل ترکیبات گیاهی مشابه زیستی و ترکیبات زیبایی، حاوی ترکیبات کاهنده لک از جمله تکنولوژی پیشرفته پپتیدی، عصاره رومیکس و ویتامین C  می باشد که اثر درمانی آنها بصورت بالینی اثبات شده است و به گونه ای فرموله شده اند که علاوه بر اینکه باعث لیفتینگ، فرمینگ و احیای سلولی می شوند، در عین حال باعث روشن شدن و رفع لک می گردند.
Force Vital
مجموعه ضد پیری گیاهی الهام گرفته از اکوسیستم آلپ می باشد؛ عصاره های قوی گیاهی با میزانی اثرگذار را با آنتی آکسیدان های طبیعی ترکیب می کند و دارای اثر صاف و هموار کنندگی، مرطوب کنندگی و حفاظت پوست در برابر پیری زودرس می باشد.
Ageless Purity
مجموعه محصولات ضد پیری که نیازهای ویزه از پوست های چرب بالغ مستعد آکنه و جای جوش را مورد هدف قرار می دهد.فرمولاسیون حاصل از مهندسی زیستی بکار رفته در تهیه محصولات به گونه ای طراحی شده است که با عواملی که منجر به ناخالصی و پیری زودرس پوست می شود مبارزه می کند.

Anti-Redness

راه اﻧﺪازی ﺷﺪه اﺳﺖ و ﺑﺮای ﺧﻨﺜﯽ ﮐﺮدن و رﻓﻊ ﻗﺮﻣﺰی ﻧﺎﺷﯽ از ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ، ﮔﺮدش ﺧﻮن 2005ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻣﺤﺼﻮﻻﺗﯽ ﮐﻪ در ﺳﺎل ﺿﻌﯿﻒ، اﺳﺘﺮس ﻣﻮﺿﻌﯽ و ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﻟﻮازم آراﯾﺸﯽ ﻃﺮاﺣﯽ ﺷﺪه اﺳﺖ.
Water Shock
مجموعه محصولاتی که در سال 2012 راه اندازی شد ه اند و شامل پاک کننده ها، تونر، پاک کننده های چشم که 100% عاری از هرگونه پارابن، سیلیکون و ترکیبات آلرژن هستند، می باشد. مشتریان مختلف می توانند مطابق با نوع بافت پوستی خود آنها را انتخاب کنند.

Please publish modules in offcanvas position.