ﺗﺤﻘﯿﻖ و ﺗﻮﺳﻌﻪ

نزدیک به سه دهه است که سوئیس لاین ترکیبات فعال طبیعی را بر اساس آخرین تحقیقات علمی ، برای ارائه ی طیف بی نظیر محصولات پوستی بکار می گیرد. امروزه، از آخرین نوآوریهای چشمگیر برای توسعه محصولات استفاده می شود، تیم تحقیق و توسعه سوئیس لاین در ارتباط و همکاری نزدیک با آزمایشگاه ها و کلینیک های آرایشی مشهور در جهان می باشد.

تست های دقیق حاصل از محصولات این اطمینان را می دهد که تنها محصولات با نام سوئیس لاین، نتایج کوتاه مدت تا میان مدت قابل توجهی را به ارمغان می آورد.


CELLACTEL 2 COMPLEX
سلاح اسرارآمیز موجود در فرمولاسیون تمامی محصولات  سل شاک و سل شاک وایت.
به واسطه ی اثر ضد چروک و لیفتینگ قوی شهرت جهانی دارد و حاوی میزان بالایی از مواد زیستی مغذی جهت تقویت بازسازی سلولی می باشد.
منشاء  پیدایش Cellactel 2 به سال 1995 بر می گردد. زمانیکه به بازار معرفی شد، ترکیبی از عصاره سلولی با پایه گیاهی بود که درکلیینیک لمانا مورد استفاده قرار می گرفت؛ با اثر فوری پوست را سفت و چروک را صاف می کند تا اینکه در سال 2002، دانشمندان سوئیس لاین ترکیب بیوتکنولوژی نوینی را کشف کردند و آن را  جایگزین عصاره جانوری در فرمول Cellactel کردند.
فرمولاسیون جدید لیفتینگ بسیار بیشتری نسبت به فرمول اولیه برای پوست فراهم می آورد و در عین حال متابولیسم سلولی را تقویت می کند. اکسیژن رسانی به سلول ها و همچنین آمینو اسیدهای ضروری، لیپید ها و نمک های معدنی ضروری برای بازسازی پوست را تامین می کند. ارائه  فرمول جدید Cellactel2 نقطه پایان ارتباط سوئیس لاین با کلینیک لمانا بود.
مورد استفاده در فرمولاسیون تمامی Cell Shock و Cell Shock White


URBAN-DETOX COMPLEX
با اثر کاملا درمانی، استرس های شهری و محیطی را به دام می اندازد و باعث افزایش شفافیت و روشنایی پوست می شود.اجزاء پروتئینی ویژه بدست آمده از دانه گز روغن(moringa  ) پوست را در برابر آلودگی محیطی حفظ می کند. گز روغن (Moringa oleifera) در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری بویژه در آفریقا و آسیا، توسط بومیان برای خالص سازی آب مورد استفاده قرار می گیرد. پروتئین دانه مورینگا بعد از استخراج به جهت ظرفیت محافظتی بالای آن از لایه ی  بازال سلول های پوستی در برابر تهاجم گازهای محیطی برای مصارف آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار گرفت.
از دیگر مزایای غیرمنتظره ی این پروتئین ها این است که از نفوذ ذرات و چسبیدن آنها بر روی پوست جلوگیری کرده وعمل پاکسازی پوست را راحت تر و اثر آن را تقویت می کند. ویژگی شگفت انگیز تر آن ، اثر محافظتی آن  در شرایط آزمایشگاهی در برابر دود سیگار  می باشد.
نشان داده شده است که عصاره ساقه ی گل لادن ، نقش سیتوگلوبین (Cytoglobin) بعنوان یک ناقل اکسیژن را تقویت می کند و از هیپوکسی جلوگیری کرده و بازسازی سلولی را تسریع می کند. با توجه به این مطلب که هرگونه نقص در مکانیسم های سلولی از جمله تامین نبودن منبع اکسیژن منجر به پوستی خسته و بی حال می گردد این عصاره همچنین یک مخزن اکسیژن ثابت تولید انرژی مورد نیاز برای فرآیندهای متابولیکی ضروری سلول های پوستی می باشد. برای جلوگیری از ایجاد استرس هاس ناشی از هیپوکسی ، عصاره ساقه گل لادن غنی از آرابینوگالاکتان ، بیوپلیمرهای طبیعی مشابه در  پوست  باعث التیام زخم و تسریع بازسازی می شود(مشابه عملکرد آنچه که در بافتهای گیاهی انجام می شود).
مورد استفاده در  CS Face Lifting Complex II   و   CS Eye Zone Lifting Complex II  

POLYLIFT® and RAFFERMINE® 
®RAFFERMINE  و POLYLIFT® دو ترکیب فعال حاصل از پلیمریزاسیون روغن بادام شیرین و پروتئین هایی که باعث فرمینگ سطح پوست می شوند می باشد و لیفتیگ طبیعی برای پوست به ارمغان می آورد. به واسطه ی تکنولوژی کراس لینک و خاصیت هیدروفوبیک پلی مری، بعنوان یک شبکه سه بعدی پروتئینی عمل می کند، میکروریلایف تشکیل داده و سطح پوست را صاف ،خطوط ریز را محو و چروک را کاهش می دهد، همچنین باعث درخشندگی و سفتی بیشتر آن می گردد. اضافه شدن کمپلکس غشای دانه سویا و هیالورونیک اسید اثر لیفتینگ برجسته ای را نیز به این ترکیبات اضافه می کند.
اجزای مختلف درم( سلول ها و گلیکان های ماتریکس) در تعامل با یکدیگر پروتئین های بافتی را سنتز می کنند که لایه های بالایی پوست را حفظ کنند و گلیکوپروتئین ها و پلی ساکارید ها را برای این سنتز فراهم کنند.نتایج حاصل از آزمایشات نشان داده است که  RAFFERMINE به علت دارا بودن پروتئین ها، کلاژن، الاستین و فیبرونکتین اثر تسریع کنندگی فوری در فرآیند سنتز ECM (ماتریکس خارج سولی) دارد.
مورد استفاده در CS Face Lifting Complex II  و  CS Eye Zone Lifting Complex II

WHITE UNISPHERES
گوی های معلق حاوی غلظت بالای ویتامین E، از ترکیب 100 % مالتو دکسترین  طبیعی، نشاسته ذرت و شکر مانیتول بدست می آید.این گرانول ها عملا در هنگام استفاده روی انگشت غیر قابل مشاهده است ولی به دمای بدن و ماساژ واکنش نشان می دهد و پس از جذب  شدن به پوست اثر سفت کنندگی فوری روی سطح آن ایجاد می کنند.
ویتامین E موجود در گوی ها به دو فرم مکملی که به طور زیستی موجود می باشد یعنی توکوفرول خالص و توکوفرول استات می باشد. ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان محلول در چربی ، زمانیکه لیپیدهای سد دفاعی پوست  دچار اکسیداسیون می شوند، مانع تولید گونه های فعال اکسیژن می شود. مقادیر پایین از ویتامین E زمانیکه با ترکیبات التیام بخش پوست به کار گرفته می شود، باعث کاهش جای  زخم و سوختگی نیز می گردد.
مورد استفاده در CS Face Lifting Complex II  و  CS Eye Zone Lifting Complex II

 

AURA-LIGHT CELLULAR CULTURE
AURA-LIGHT CELLULAR CULTURE شامل عصاره علفزار (meadow bistorta) و کشت سوسپانسیون سلولی (wooly thistle).
عصاره علفزار حاصل از مهندسی زیستی، تاثیر چشمگیری روی ظاهر پوست دارد. این عصاره باعث افزایش تولید و بیان پروتئین های نوین ( perlecan  و   dystroglycan ) می شود که باعث تقویت میکروسیرکولاسیون، یکنواختی ،روشن شدن و شفافیت پوست می گردد.
سوسپانسیون سلولی خاص از  (Cirsium eriophorum) wooly thistle دارای عملکرد ضد التهابی بوده و به درمان مشکلات پوستی مرتبط به سبوره حاد و لک های شدید کمک می کند. این سوسپانسیون سلولی دارای اثرات مختلف پاکسازی منافذ، کاهش لک، کاهش تولید سبوم،کمک به  پوسته ریزی پوست، روشن شدن و رفع لک های پوستی و داشتن ظاهری صاف و یکنواخت می باشد.
مورد استفاده در CSW Facial Brightening-Essence

 

TRIPLE COLLAGEN COMPLEX
از طریق برانگیختن پوست با مرطوب کنندگی فوری و خاصیت ارتجاعی بلند مدت، اثر پر کننده ی خطوط قابل مشاهده ای را فراهم می آورد. این کمپلکس شامل سه نوع مختلف فاکتور کلاژن می باشد که اثر همدیگر را تقویت می کنند شامل: کلاژن محلول، پپتید تقویت کننده کلاژن و فاکتور محافظت کننده کلاژن . این کمپلکس باعث افزایش میزان تولید(کلاژن محلول)، تقویت (پپتید تقویت کننده کلاژن) و محافظت سطح کلاژن موجود(فاکتور حفاظتی کلاژن) می شود.(منظور از فاکتورهای کلاژن، 3 نوع مختلف کلاژن نیست بلکه 3روش مختلف برای تغذیه کلاژن می باشد).
مورد استفاده درCS 360º Anti-Wrinkle Serum Triple Collagen Complex  و  CS 360° Anti-Wrinkle Eye Zone Serum.

MADECASSOSIDE®

این ترکیب دارویی، پتنت کمپانی بایر(Bayer)، از ترکیب فعال گیاه آب قاشقی (Centella  Asiatica) بدست آمده است.از مزایای این ترکیب این است که التهاب مزمن پوست را تعدیل کرده و از طریق کاهش آزادسازی ناقل های پیش التهابی اپیدرمی (سیتوکین ها، پروستاگلاندین ها) به کاهش و رفع اختلالات ایمنی کمک می کند. همچنین حساسیت سلولهای پوستی را کاهش داده و فرآیند بازسازی طبیعی سلول را تقویت می کند. لایه های شاخی پوست را محافظت و پوستی نرم صاف و هموار را به ارمغان می آورد.
بعنوان راه حلی برای مقابله با اثرات جانبی بعد از جراحی های زیبایی و روش های درمانی تهاجمی از قبیل لایه برداری، لیزر و میکرودرم بطور گسترده توسط پزشکان، مورد استفاده قرار می گیرد.
سوئیس لاین به خانم ها توصیه می کند که در رژیم روزانه خود این ترکیبات را وارد کنند تا استرس های پوستی آنها را کاهش دهد و پوست را در شرایط مطلوب حفظ  کند. استرس های مختلف در نتیجه روش های زییایی و یا زندگی پر تنش که بر پوست وارد می شود به madecassoside واکنش مثبت داده و رفع می گردد.
مورد استفاده  در فرمولاسیون تمامی Age Intelligence

BIO-MIMETIC GROWTH FACTORS
فاکتورهای رشد که بطور طبیعی در پوست موجود می باشند و مانند کاتالیزورهای سلولی عمل می کنند. این فاکتورها اغلب بصورت پروتئین یا ماده های شبه هورمون استروئیدی می باشند که برای تنظیم فرآیندهای مختلف سلولی، بطور طبیعی در مواقعی که آسیبی رخ می دهد در مقادیر بالا برای درمان فعال شده و موجب التیام و درمان می شوند.
از آنجائیکه خود فاکتورهای رشدی پوست برای استفاده مجاز نیستند، در سال های اخیر اشکال مشابه زیستی (BIO-MIMETIC) در محصولات ضدپیری ظهور یافته اند. رایج ترین فاکتورهای رشد که امروزه در محصولات مراقبت پوستی مورد استفاده قرار می گیرند، TGF-β و EFG هستند.
سوئیس لاین در تهیه محصولات خود از فاکتورهای  FGF-βو FGF-2 (فاکتور رشد فیبروبلاستی) برای بیشترین اثرگذاری و تقویت عملکرد پوست استفاده کرده است. FGF-2  علاوه بر نقش کلیدی آن در فرآیند التیام بخشی،باعث تحریک تکثیر سلولی، سنتز کلاژن و سنتز گلیکوزآمینوگلیکان می شود و به این ترتیب یک تقویت کننده کلیدی برای داشتن پوستی سالم می باشد که نتایج آن در طی مطالعات بالینی اثبات شده است.
مورد استفاده در فرمولاسیون  تمامی محصولات توتال لیف
STEM’CELL PULSE
از کشت سلول بنیادی نوعی قهوه که حاوی کافئین نمی باشد استخراج شده است. نقش کلیدی این نوع کشت سلول بنیادی با پایه گیاهی عملکرد عمقی آنها می باشد که از طریق اثرگذاری روی لایه های درم و لایه های عمقی تر باعث حجیم شدن سلول های پوستی می شود. لایه هیپودرم حاوی سلول های چربی می باشد که باعث حجم دهی، ضخامت و انعطاف پوست شده و اثر مستقیمی روی جوانی پوست دارد .کاهش لایه سلولی چربی یا افزایش تعداد سلول های نابالغ که با افزایش سن اتفاق می افتد، در کنار آسیب رادیکال های آزاد، باعث می شود پوست حجم طبیعی خود را از دست دهد و منجر به چروک و کاهش قابل ملاحظه فرمینگ شود.
سوئیس لاین با استفاده از مکانیسمی دقیق و قابلیت های حاصل از کشت سلول بنیادی ،بازگرداندن کاهش سلول های چربی و تقویت خاصیت ارتجاعی و داشتن پوستی کامل را مورد هدف قرار می دهد.
مورد استفاده در CS AI Youth Inducing System  و  CS AI Youth Inducing Eye Cream

3

 

 

Please publish modules in offcanvas position.